• autor: MQ1977, 2024-04-17 15:28

Ruch Ryki - Orion Niedrzwica
0:1 (0:1)

39' 0-1 Collins

Przed meczem wydawało się, że Orion jest "skazany na pożarcie" w spotkaniu z walczącym o awans Ruchem. Piłkarze Zbigniewa Wójcika pokazali się jednak z bardzo dobrej strony i wywieźli z Ryk komplet punktów, które mogą okazać się bezcenne w końcowym rozrachunku. Więcej o meczu w rozwinięciu, wkrótce będzie też jakieś foto na FB.

Orion - POM Iskra

• autor: MQ1977, 2024-04-14 16:01

Orion Niedrzwica - POM Iskra Piotrowice
1:4 (0:3
)

14' 0-1
19' 0-2
30' 0-3
58' 0-4 (z karnego)
90+1' 1-4 Dziwulski (z karnego)

Międzygminne derby tym razem wyraźnie dla POM-u. Orion mierzył się dzisiaj z silnym rywalem i poniósł zasłużoną porażkę, a przez to nie poprawił swej nieciekawej sytuacji w tabeli. Goście przeważali zwłaszcza w pierwszej połowie i już po półgodzinie gry było "pozamiatane". Więcej o meczu w rozwinięciu, wkrótce będzie też FOTO na profilu fb.

Zapowiedź meczu Orion - POM Iskra

• autor: MQ1977, 2024-04-12 14:01

Przed nami dawno nie oglądane przy Parafialnej derby z rywalem z sąsiedniej gminy Strzyżewice. W XIX serii gier Orion podejmie POM Iskrę Piotrowice i postara zrewanżować się za minimalną porażkę 1:2 z rundy jesiennej.

Czarni - Orion

• autor: MQ1977, 2024-04-06 19:28

Czarni Dęblin - Orion Niedrzwica
2:2 (1:1)

27' 1-0
42' 1-1 Strug
90+1 1-2 Dziwulski
90+7' 2-2

"Tylko punkt" i "aż punkt" wywalczyli biało-niebiescy w meczu o przysłowiową "czerwoną latarnię" klasy okręgowej. Taki wynik oznacza, że status quo w dole tabeli zostało zachowane, a droga Orionu do utrzymania będzie w tym sezonie jeszcze długa i niełatwa.

Orion - LKS Stróża

• autor: MQ1977, 2024-03-30 08:38

Orion Niedrzwica - LKS Stróża
1:0 (1:0)

38' 1-0 Żarnowski

Maleńki kroczek w kierunku utrzymania został zrobiony, a świąteczne jajeczko będzie miało dzięki temu lepszy smak dla kibiców Orionu. Piłkarze Zbigniewa Wójcika odnieśli skromne zwycięstwo nad LKS-em Stróża, a zdobyte punkty pozwalają utrzymać kontakt z bezpieczną strefą tabeli. Przeciwnicy - którzy także bronią się przed spadkiem -  postawili twarde warunki gry, zaś rozstrzygnięcie do ostatnich sekund było sprawą otwartą. Więcej w rozwinięciu. Foto wkrótce na FB.

Zapowiedź meczu Orion - LKS Stróża

• autor: MQ1977, 2024-03-28 15:28

Ostatni mecz ligowy przy Parafialnej miał miejsce 4 listopada 2023, a więc Orion powraca na swe boisko po niemal pięciomiesięcznej przerwie. W drugiej wiosennej serii gier biało-niebiescy podejmą LKS Stróża, czyli drużynę - podobnie jak Orion - zagrożoną spadkiem. Nie trzeba zatem dodawać, że jest to arcyważne spotkanie w kontekście utrzymania piątoligowego bytu.

Zimowe transfery

• autor: MQ1977, 2024-03-28 15:09

Zmiany kadrowe

Pracowity dla klubowych działaczy był ostatni tydzień przed wznowieniem rozgrywek. Formalności związane ze zgłoszeniem nowych zawodników zostały dopełnione, więc możemy przedstawić ich listę (w rozwinięciu):