Lp. |
Nazwa drużyny |
|
M. |
Pkt. |
W. |
R. |
P. |
Br. |
Bil. |
|
1. |
|
|
30 |
56 |
16 |
8 |
6 |
50 - 28 |
+22 |
2. |
|
|
30 |
53 |
15 |
8 |
7 |
60 - 27 |
+33 |
3. |
|
|
30 |
52 |
15 |
7 |
8 |
58 - 38 |
+20 |
4. |
|
|
30 |
51 |
16 |
3 |
11 |
62 - 41 |
+21 |
5. |
|
|
30 |
50 |
15 |
5 |
10 |
41 - 32 |
+9 |
6. |
|
|
30 |
48 |
13 |
9 |
8 |
40 - 32 |
+8 |
7. |
|
|
30 |
46 |
12 |
10 |
8 |
42 - 38 |
+4 |
8. |
|
|
30 |
46 |
13 |
7 |
10 |
51 - 40 |
+11 |
9. |
|
|
30 |
43 |
14 |
1 |
15 |
62 - 60 |
+2 |
10. |
|
|
30 |
41 |
12 |
5 |
13 |
44 - 55 |
-11 |
11. |
|
|
30 |
41 |
11 |
8 |
11 |
38 - 43 |
-5 |
12. |
|
|
30 |
34 |
9 |
7 |
14 |
44 - 63 |
-19 |
13. |
|
|
30 |
32 |
7 |
11 |
12 |
35 - 40 |
-5 |
14. |
|
|
30 |
29 |
8 |
5 |
17 |
28 - 47 |
-19 |
15. |
|
|
30 |
25 |
7 |
4 |
19 |
43 - 73 |
-30 |
16. |
|
|
30 |
22 |
6 |
4 |
20 |
22 - 63 |
-41 |
|
Kolejka |
Gospodarz |
Gość |
Wynik |
|
1 |
Orion Niedrzwica |
Czarni Dęblin |
3:1 |
|
2 |
Janowianka |
Orion Niedrzwica |
1:1 |
|
3 |
Orion Niedrzwica |
Victoria Żmudź |
4:1 |
|
4 |
Grom Kąkolewnica |
Orion Niedrzwica |
0:1 |
|
5 |
Orion Niedrzwica |
Lewart Lubartów |
2:2 |
|
6 |
Omega Stary Zamość |
Orion Niedrzwica |
1:0 |
|
7 |
Orion Niedrzwica |
Ruch Ryki |
1:3 |
|
8 |
Kryształ Werbkowice |
Orion Niedrzwica |
2:1 |
|
9 |
Orion Niedrzwica |
Powiślak Końskowola |
3:2 |
|
10 |
Orion Niedrzwica |
Łada 1945 Biłgoraj |
0:0 |
|
11 |
Górnik II Łęczna |
Orion Niedrzwica |
1:3 |
|
12 |
Orion Niedrzwica |
Włodawianka |
2:4 |
|
13 |
Orlęta Łuków |
Orion Niedrzwica |
1:0 |
|
14 |
Orion Niedrzwica |
Opolanin |
2:0 |
|
15 |
AMSPN Hetman Zamość |
Orion Niedrzwica |
1:0 |
|
16 |
Czarni Dęblin |
Orion Niedrzwica |
1:1 |
|
17 |
Orion Niedrzwica |
Janowianka |
1:2 |
|
18 |
Victoria Żmudź |
Orion Niedrzwica |
0:3 |
|
19 |
Orion Niedrzwica |
Grom Kąkolewnica |
5:0 |
|
20 |
Lewart Lubartów |
Orion Niedrzwica |
4:0 |
|
21 |
Orion Niedrzwica |
Omega Stary Zamość |
2:1 |
|
22 |
Ruch Ryki |
Orion Niedrzwica |
1:2 |
|
23 |
Orion Niedrzwica |
Kryształ Werbkowice |
4:0 |
|
24 |
Powiślak Końskowola |
Orion Niedrzwica |
1:1 |
|
25 |
Łada 1945 Biłgoraj |
Orion Niedrzwica |
1:2 |
|
26 |
Orion Niedrzwica |
Górnik II Łęczna |
3:5 |
|
27 |
Włodawianka |
Orion Niedrzwica |
1:2 |
|
28 |
Orion Niedrzwica |
Orlęta Łuków |
1:2 |
|
29 |
Opolanin |
Orion Niedrzwica |
1:1 |
|
30 |
Orion Niedrzwica |
AMSPN Hetman Zamość |
0:0 |
|
Kadra
Lista strzelców Sezon 2014/15 - klasyfikacja końcowa
21 - Białek Wojciech (Orion)
16 - Frączek Mariusz (Czarni)
14 - Borodijuk Aleksander (Włodawianka)
Wołoch Adrian (AMSPN Hetman)
13 - Więcaszek Wojciech (Włodawianka)
12 - Dębicki Przemysław (AMSPN Hetman)
Gransztof Krzysztof (Ruch)
Rybka Stanisław (Kryształ)
10 - Kępka Wojciech (Ruch)
Kudriawcew Władysław (AMSPN Hetman)
Wagner Robert (Victoria)
Zdolski Norbert (Włodawianka)
9 - Gunczenko Dmytro (Omega)
Kopeć Damian (Powiślak)
Sawa Kamil (Victoria)
8 - Bielak Paweł (Orion)
Gawroński Daniel (Włodawianka)
Kosmala Przemysław (Lewart)
Pyda Marek (Łada)
7 - Aina Adam (Powiślak)
Banaszek Rafał (Powiślak)
Budzyński Michał (Włodawianka)
Bujak Karol (Lewart)
Chmiel Piotr (Janowianka)
Gąbka Piotr (Janowianka)
Giza Łukasz (Powiślak)
Grykałowski Jarosław (Czarni)
Kamola Mateusz (Powiślak)
Mitura Tomasz (Lewart)
Nieradko Patryk (Kryształ)
Radzikowski Sławomir (Powiślak)
Rożek Michał (Opolanin)
Szymuś Kamil (Orion)
6 - Hasani Shpetim (Górnik II)
Kiryło Łukasz (Orlęta Ł.)
Kowalik Maciej (Czarni)
Niewęgłowski Dawid (Lewart)
Okuniewicz Piotr (Górnik II)
Poterucha Aleksander (Kryształ)
Rodewicz Oleksij (Opolanin)
Szpak Damian (Górnik II)
Ścibior Damian (Victoria)
Widz Robert (Janowianka)
5 - Banachiewicz Karol (Orion)
Czady Hubert (AMSPN Hetman)
Kompanicki Mateusz (Lewart)
Kozłowski Marcin (Orlęta Ł.)
Miś Paweł (Janowianka)
Muszyński Paweł (Grom)
Pikul Dawid (Lewart)
Piotrowski Sebastian (Ruch)
Pliżga Kamil (AMSPN Hetman)
Skiba Bartosz (AMSPN Hetman)
Tanczyk Wołodymyr (Górnik II)
4 - Aurelio Marco (Opolanin)
Darnia Damian (Ruch)
Fliszkiewicz Andrzej (Opolanin)
Kaczyński Sebastian (Czarni)
Kołodziejczyk Hubert (Victoria)
Michna Dariusz (Lewart)
Niedziela Bartłomiej (Górnik II)
Nowicki Kamil (Victoria)
Ozygała Przemysław (Orlęta Ł.)
Piecyk Łukasz (Janowianka)
Rataj Damian (Łada)
Szałachowski Sebastian (Górnik II)
Turski Grzegorz (Opolanin)
Wałachowski Piotr (Orlęta Ł.)
3 - Adamski Cezary (Czarni)
Chromik Emil (Grom)
Gaj Artur (Orlęta Ł.)
Gutek Andrzej (Orion)
Hanas Kamil (Łada)
Kaproń Łukasz (Janowianka)
Kaznocha Mychajło (Omega)
Klajda Sebastian (Victoria)
Kossowski Paweł (Victoria)
Kucharzewski Piotr (Gónik II)
Kuzioła Damian (Lewart)
Luann Felippy Da Silva (Omega)
Matuszewski Sebastian (Orlęta Ł.)
Mazurek Piotr (Łada)
Mikulski Łukasz (Omega)
Muszyński Mateusz (Grom)
Perin Pedro (Omega)
Podgórski Mariusz (Kryształ)
Próchniak Kamil (Powiślak)
Reszczyński Bartłomiej (Kryształ)
Sierpień Hubert (Grom)
Skubisz Dominik (Łada)
Sobótka Paweł (Janowianka)
Soćko Damian (Orlęta Ł.)
Woć Rafał (Ruch)
Wójtowicz Maciej (Kryształ)
Zarczuk Ireneusz (Łada)
Zuber Michał (Górnik II)
Żubert Daniel (Ruch)
2 - Antoniak Mateusz (Powiślak)
Baran Damian (AMSPN Hetman)
Biegajło Łukasz (Grom)
Bijan Wojciech (Lewart)
Bubeła Łukasz (AMSPN Hetman)
Burzyński Patryk (Górnik II)
Chaciówka Marcin (Włodawianka)
Chwiszczuk Michał (Powiślak)
Cydejko Mateusz (Orlęta Ł.)
Dobrowolski Patryk (Górnik II)
Dubicki Kamil (Górnik II)
Góra Mateusz (Łada)
Górniak Konrad (Opolanin)
Grzegorczyk Patryk (Orion)
Jabłoński Paweł (Orlęta Ł.)
Kopeć Sebastian (Górnik II)
Kufrejski Marcin (Victoria)
Kulik Patryk (Kryształ)
Kuliński Dariusz (Łada)
Mądry Piotr (Ruch)
Nielipiuk Artur (Włodawianka)
Nizioł Bartosz (Omega)
Nowak Marcin (Opolanin)
Pięta Maciej (Powiślak)
Pliszka Paweł (Grom)
Pogonowski Mateusz (Górnik II)
Poliwka Mirosław (Łada)
Ramian Łukasz (Omega)
Stopa Patryk (Górnik II)
Szczecki Michał (Janowianka)
Wysokiński Paweł (Włodawianka)
1 - Antoniuk Kamil (Kryształ)
Bartnik Łukasz (Włodawianka)
Błaziak Patryk (Górnik II)
Borkowski Karol (Grom)
Brzozowski Ignacy (Górnik II)
Bulak Jakub (Orlęta Ł.)
Bułhak Bartłomiej (Ruch)
Burkhardt Filip (Górnik II)
Chruściński Kamil (Kryształ)
Dajos Marcin (Opolanin)
Dębicki Damian (AMSPN Hetman)
Dobromilski Dawid (Kryształ)
Domański Tomasz (Ruch)
Duduś Kacper (Górnik II)
Dzido Damian (Czarni)
Dziosa Sebastian (Powiślak)
Emerle Daniel (AMSPN Hetman)
Gajownik Adrian (Orlęta Ł.)
Gawroński Michał (Łada)
Giziński Rafał (Powiślak)
Górski Rafał (Opolanin)
Jabłoński Radosław (Ruch)
Jezierski Kamil (Powiślak)
Jezior Maciej (Lewart)
Kalinowski Wojciech (Górnik II)
Kamiński Wojciech (Górnik II)
Kijak Tomasz (Opolanin)
Komosa Jan (Łada)
Komosa Piotr (Czarni)
Konopka Dawid (Łada)
Korecki Kamil (Opolanin)
Kotowicz Hubert (Górnik II)
Leszczyński Kamil (Powiślak)
Lisowski Aleksy (Czarni)
Lukas (Omega)
Łukasik Mateusz (Ruch)
Maliuk Taras (Kryształ)
Mazur Bartłomiej (Hetman)
Mierzwa Łukasz (Janowianka)
Mulawa Grzegorz (Łada)
Musiał Paweł (Kryształ)
Musz Rafał (Włodawianka)
Olender Marcin (Czarni)
Olęder Kamil (Victoria)
Olszewski Mateusz (Grom)
Orysz Patryk (Górnik II)
Osiak Michał (Orlęta Ł.)
Osojca Paweł (Czarni)
Pęksa Paweł (Lewart)
Pikul Adrian (Lewart)
Pokrywka Patryk (Górnik II)
Pruchnik Radosław (Górnik II)
Przybysz Paweł (Czarni)
Rajtar Michał (Kryształ)
Ręba Karol (Orion)
Rodzik Krystian (Opolanin)
Sadowski Patryk (Janowianka)
Sadowski Tomasz (Janowianka)
Siwek Błażej (Czarni)
Skiba Krzysztof (Orion)
Sokoliński Paweł (Omega)
Solecki Szymon (Omega)
Skrzypek Sebastian (Łada)
Szczecki Mateusz (Janowianka)
Szcześniak Karol (Grom)
Szlaski Paweł (Orlęta)
Szysz Patryk (Górnik II)
Turewicz Miłosz (Górnik II)
Tywoniuk Mateusz (Victoria)
Węgliński Kacper (Włodawianka)
Wieleba Paweł (Janowianka)
Witkowski Mateusz (AMSPN Hetman)
Wołoch Krystian (AMSPN Hetman)
Wołoszka Robert (Orlęta)
Wójtowicz Kamil (Opolanin)
Wróbel Arkadiusz (Orlęta Ł.)
Żarnowski Krzysztof (Orion)
Gole samobójcze:
1 - Czelej Ernest (Włodawianka) dla Orląt
Mikulski Łukasz (Omega) dla Gromu
Pogorzelec Tomasz (Victoria) dla Orląt
Tchórz Przemysław (Omega) dla Czarnych
Zieliński Rafał (Grom) dla Włodawianki