Lp. |
Nazwa drużyny |
|
M. |
Pkt. |
W. |
R. |
P. |
Br. |
Bil. |
|
1. |
|
|
30 |
73 |
24 |
1 |
5 |
125 - 35 |
+90 |
2. |
|
|
30 |
62 |
18 |
8 |
4 |
65 - 34 |
+31 |
3. |
|
|
30 |
59 |
17 |
8 |
5 |
68 - 25 |
+43 |
4. |
|
|
30 |
52 |
15 |
7 |
8 |
55 - 27 |
+28 |
5. |
|
|
30 |
51 |
15 |
6 |
9 |
64 - 36 |
+28 |
6. |
|
|
30 |
44 |
13 |
5 |
12 |
50 - 51 |
-1 |
7. |
|
|
30 |
42 |
13 |
3 |
14 |
58 - 58 |
0 |
8. |
|
|
30 |
41 |
10 |
11 |
9 |
38 - 41 |
-3 |
9. |
|
|
30 |
38 |
12 |
2 |
16 |
40 - 71 |
-31 |
10. |
|
|
30 |
37 |
10 |
7 |
13 |
61 - 73 |
-12 |
11. |
|
|
30 |
36 |
10 |
6 |
14 |
37 - 57 |
-20 |
12. |
|
|
30 |
36 |
10 |
6 |
14 |
41 - 51 |
-10 |
13. |
|
|
30 |
33 |
10 |
3 |
17 |
44 - 65 |
-21 |
14. |
|
|
30 |
30 |
8 |
6 |
16 |
36 - 54 |
-18 |
15. |
|
|
30 |
25 |
7 |
4 |
19 |
46 - 90 |
-44 |
16. |
|
|
30 |
17 |
4 |
5 |
21 |
35 - 95 |
-60 |
|
Kolejka |
Gospodarz |
Gość |
Wynik |
|
1 |
Polesie Kock |
Orion Niedrzwica |
1:1 |
|
2 |
Orion Niedrzwica |
Piaskovia |
1:0 |
|
3 |
Opolanin |
Orion Niedrzwica |
0:1 |
|
4 |
Orion Niedrzwica |
Avia II Świdnik |
0:0 |
|
5 |
Orion Niedrzwica |
Wisła II Puławy |
0:4 |
|
6 |
Janowianka |
Orion Niedrzwica |
0:2 |
|
7 |
Orion Niedrzwica |
Granit Bychawa |
2:2 |
|
8 |
GKS Niemce |
Orion Niedrzwica |
2:3 |
|
9 |
Orion Niedrzwica |
Garbarnia Kurów |
1:0 |
|
10 |
Orzeł Urzędów |
Orion Niedrzwica |
3:2 |
|
11 |
Orion Niedrzwica |
Tur Milejów |
1:1 |
|
12 |
Sygnał Lublin |
Orion Niedrzwica |
2:1 |
|
13 |
Orion Niedrzwica |
Stal Poniatowa |
2:2 |
|
14 |
Sokół Konopnica |
Orion Niedrzwica |
0:0 |
|
15 |
Orion Niedrzwica |
POM Iskra Piotrowice |
0:0 |
|
16 |
Orion Niedrzwica |
Polesie Kock |
1:2 |
|
17 |
Piaskovia |
Orion Niedrzwica |
0:2 |
|
18 |
Orion Niedrzwica |
Opolanin |
3:2 |
|
19 |
Avia II Świdnik |
Orion Niedrzwica |
1:1 |
|
20 |
Wisła II Puławy |
Orion Niedrzwica |
4:0 |
|
21 |
Orion Niedrzwica |
Janowianka |
1:2 |
|
22 |
Granit Bychawa |
Orion Niedrzwica |
1:1 |
|
23 |
Orion Niedrzwica |
GKS Niemce |
0:0 |
|
24 |
Garbarnia Kurów |
Orion Niedrzwica |
2:3 |
|
25 |
Orion Niedrzwica |
Orzeł Urzędów |
5:3 |
|
26 |
Tur Milejów |
Orion Niedrzwica |
2:1 |
|
27 |
Orion Niedrzwica |
Sygnał Lublin |
0:2 |
|
28 |
Stal Poniatowa |
Orion Niedrzwica |
0:0 |
|
29 |
Orion Niedrzwica |
Sokół Konopnica |
2:0 |
|
30 |
POM Iskra Piotrowice |
Orion Niedrzwica |
3:1 |
|
Klasa okręgowa sezon 2017/18, klasyfikacja końcowa
33 - Darmochwał Piotr (Wisła P.)
24 - Strug Łukasz (Piaskovia)
19 - Wójciuk Przemysław (Sygnał)
18 - Cybul Jacek (Polesie)
Żelisko Krystian (Wisła P.)
17 - Czarnecki Michał (Stal P.)
16 - Wójcik Jarosław (Sokół)
15 - Brzeski Dawid (Wisła P.)
13 - Wesołowski Piotr (Opolanin)
Wyroślak Jarosław (Stal P.)
12 - Gil Marcin (POM Iskra)
Lis Sylwester (Granit)
11 - Słoniewski Kamil (Orzeł)
10 - Dajos Piotr (Opolanin)
Karaś Damian (Sygnał)
Pryimak Rostyslav (Sokół)
Walęciuk Jarosław (Granit)
9 - Kawalec Jakub (Orion)
Piecyk Łukasz (Janowianka)
Sobkowicz Krystian (POM Iskra)
Widz Robert (Janowianka)
8 - Chudyba Dawid (Wisła II)
Filipczuk Mateusz (Polesie)
Łoś Mateusz (Niemce)
Misiarz Grzegorz (Polesie)
Poleszak Hubert (Stal P.)
Rembiesa Piotr (Tur)
Skrzypek Łukasz (Wisła II)
7 - Banachiewicz Karol (Granit)
Kheruf Ayoub (POM Iskra)
Łaciński Eryk (Orzeł)
Mordziński Konrad (Sygnał)
Parada Sylwester (Stal P.)
Rejmak Adrian (Niemce)
Rożek Michał (Opolanin)
Szczecki Michał (Janowianka)
Szczotka Konrad (Wisła)
6 - Jarmuł Łukasz (POM Iskra)
Kursa Bartłomiej (Wisła II)
Piorun Dawid (Orion)
Starok Kamil (Avia II)
Wałach Rafał (Garbarnia)
Wójcicki Michał (Polesie)
Zlot Michał (Garbarnia)
5 - Figiel Przemysław (Garbarnia)
Gawron Damian (Opolanin)
Kaczmarczyk Radosław (POM Iskra)
Kubera Jakub (Niemce)
Mirosław Dawid (Tur)
Nakonieczny Kamil (Sygnał)
Pikuła Paweł (Stal)
Sawicki Wojciech (Opolanin)
Stalęga Piotr (Stal P.)
Stępień Jarosław (POM Iskra)
Szymuś Kamil (Orion)
Śnieżyński Kamil (Orzeł)
4 - Bielak Damian (Sygnał)
Chrześcijan Maciej (POM Iskra)
Citkowski Mariusz (Sokół)
Cygan Dariusz (Sygnał)
Durkalewycz Mykoła (Polesie)
Fliszkiewicz Andrzej (Opolanin)
Gasiński Wojciech (Opolanin)
Kosidło-Wąsik Jakub (Sokół)
Niedzielski Kamil (Piaskovia)
Olesiński Piotr (Granit)
Orłowski Karol (POM Iskra)
Paszkowski Sebastian (Orzeł)
Radziewicz Bartłomiej (Avia II)
Skorupa Grzegorz (Tur)
Snopkowski Łukasz (Niemce)
Sobótka Grzegorz (Janowianka)
Wojtan Bartosz (Janowianka)
Wójcik Daniel (Avia II)
3 - Bieniek Mateusz (Garbarnia)
Bomba Jakub (Piaskovia)
Druzd Jakub (Orzeł)
Dubicki Kamil (Tur)
Dudkowski Adrian (Wisła II)
Feret Rafał (Avia II)
Gadomski Adrian (Avia II)
Goździuk Piotr (Orzeł)
Góral Grzegorz (Polesie)
Gutek Andrzej (Orion)
Meschiia Irakli (Wisła)
Mirosław Jakub (Tur)
Murawski Sebastian (Wisła II)
Nowak Adam (Avia II)
Ostrowski Kamil (POM Iskra)
Pawelec Jarosław (Tur)
Radziejewski Michał (Stal P.)
Rukasz Kacper (Garbarnia)
Sadowski Tomasz (Janowianka)
Sałęga Hubert (Sygnał)
Sikorski Filip (Polesie)
Skrzypek Maciej (Polesie)
Słomianowski Marcin (Tur)
Stępniak Bartłomiej (Niemce)
Styżej Łukasz (Granit)
Szczepański Zbigniew (Orzeł)
Wierzchowski Krzysztof (Orion)
Wolski Łukasz (Granit)
2 - Aina Adam (Granit)
Al-Swaiti Rafael (Polesie)
Bartoszcze Rafał (POM Iskra)
Bednarski Mateusz (Sokół)
Bernat Damian (Wisła II)
Bielecki Szymon (Sygnał)
Brytan Sebastian (Janowianka)
Chuiev Oleksandr (Sokół)
Dębowski Łukasz (Wisła P.)
Dobrowolski Patryk (Avia II)
Duda Daniel (Opolanin)
Dziwulski Bartłomiej (Orion)
Gajur Adam (Granit)
Gąbka Piotr (Janowianka)
Góra Edwin (Orzeł)
Górniak Konrad (Opolanin)
Guz Tomasz (Garbarnia)
Jabłoński Paweł (Sygnał)
Kalisz Mateusz (Orzeł)
Kopczyński Adrian (Wisła II)
Krupski Rafał (Polesie)
Kucharczyk Rafał (Stal P.)
Kusal Krystian (Wisła II)
Kusyk Kamil (Garbarnia)
Kutnik Paweł (Polesie)
Lewczuk Karol (Granit)
Małecki Michał (Orion)
Materek Grzegorz (Stal P.)
Mitura Bartłomiej (Polesie)
Młynarski Łukasz (Avia II)
Morawski Michał (Orion)
Mroczek Krystian (Avia II)
Obara Mateusz (Sokół)
Olender Krzysztof (Piaskovia)
Orłowski Michał (POM Iskra)
Paszkowski Rafał (Orion)
Pizoń Mateusz (Tur)
Plesz Sebastian (Wisła P.)
Sadura Krzysztof (Wisła II)
Sądej Maciej (Sokół)
Sieklicki Krzysztof (Garbarnia)
Słowik Adam (Piaskovia)
Sprawka Dawid (Granit)
Stelmach Damian (Garbarnia)
Szacoń Wojciech (Granit)
Welman Maciej (Sygnał)
Wereski Paweł (Orzeł)
Wojtan Jacek (Janowianka)
Wrzesiński Sebastian (Avia II)
Zając Marcin (POM Iskra)
Zieliński Emil (Orzeł)
Ziętek Przemysław (Piaskovia)
Złocki Łukasz (Sokół)
1 - Augustynowicz Damian (Polesie)
Bąska Mikołaj (Opolanin)
Bodziuch Wiktor (Janowianka)
Budzyński Dawid (Tur)
Caban Grzegorz (Sokół)
Czarnecki Michał (Piaskovia)
Dorożuk Kacper (Tur)
Dudek Kamil (Sokół)
Flis Tomasz (Granit)
Flisiak Paweł (GKS Niemce)
Gap Krzysztof (Niemce)
Gawrylak Wojciech (Piaskovia)
Gierowski Adrian (Opolanin)
Golda Arkadiusz (Orion)
Harakawka Mychaiło (Piaskovia)
Hermann Piotr (Tur)
Jarzynka Mateusz (Avia II)
Joć Krystian (Sygnał)
Jurak (Stal P.)
Kamiński Tomasz (Polesie)
Kazubski Robert (Avia II)
Kiedrzynek Karol (POM Iskra)
Kobiałka Szymon (Avia II)
Korecki Kamil (Opolanin)
Kozakowski Mateusz
Kulpa Mateusz (Janowianka)
Latek Sylwester (Niemce)
Leszczyński Oskar (Wisła)
Lis Daniel (Sokół)
Lusiusz Mateusz (Avia II)
Łaska Mateusz (Opolanin)
Łukaszuk Michał (Wisła II)
Maluga Dominik (Avia II)
Matys Michał (Orion)
Maziarczyk Konrad (Avia II)
Mierzwa Paweł (Niemce)
Mitura Patryk (Polesie)
Niećko Marcin (Avia II)
Nowak Marcin (Opolanin)
Olek Tomasz (Niemce)
Ostrowski Maciej (POM Iskra)
Ostrowski Marcin (POM Iskra)
Ostrowski Michał (POM Iskra)
Pałka Grzegorz (Wisła II)
Pietrzak Grzegorz (Granit)
Podgórski Paweł (Opolanin)
Podstawka Konrad (Avia II)
Polikowski Łukasz (Tur)
Popiołek Adrian (Wisła)
Popławski Michał (Granit)
Pożak Dawid (Wisła P.)
Próchniak Wojciech (Sokół)
Pyda Sebastian (Stal P.)
Roczon Kamil (Tur)
Różycki Łukasz (Avia II)
Rukasz Patryk (Garbarnia)
Rup Paweł (Orion)
Salamandra Krystian (Wisła II)
Sanudenko Igor (Niemce)
Sekrecki Tomasz (Sokół)
Sokołowski (Niemce)
Sprawka Krystian (Granit)
Styk Adam (Granit)
Szklarz Tomasz (Piaskovia)
Szymanek Dominik (Wisła II)
Szymankiewicz Kacper (Wisła II)
Trochimiuk Tomasz (Niemce)
Tyszczuk Kacper (Tur)
Widyński Michał (Niemce)
Wiejak Mciej (Garbarnia)
Wolszczak Paweł (Garbarnia)
Wójcik Dawid (Avia II)
Wójcik Konrad (Sokół)
Wójcik Marcin (Polesie)
Wójtowicz Kacper (Orzeł)
Zieliński Kami (POM Iskra)
Żarnowski Krzysztof (Orion)
Żemło Piotr (Wisła II)
Gole samobójcze:
1 - Duda Jarosław (Orion) dla Sygnału
Guz Tomasz (Garbarnia) dla POM Iskry
Jargieło Mariusz (Janowianka) dla POM Iskry
Kursa Bartłomiej (Wisła II) dla Sygnału
Ostrowski Maciej (POM Iskra) dla Garbarni
Sadowski Tomasz (Janowianka) dla Avii II