Klasa okręgowa sezon 2023/24, aktualizacja po rundzie jesiennej
12 - Bułhak Bartłomiej (Ryki)
11 - Etana Brilliant Monroe (Sygnał)
Karaś Damian (Sygnał)
Lenard Wiktor (Avia II)
Olszewski Jakub (Sygnał)
10 - Adamczuk Arkadiusz (Polesie)
Dziwulski Bartłomiej (Orion)
Semeniuk Pavlo (Cisy)
9 - Kołodziejczyk Eryk (Unia)
Pionka Aleksander (Wisła II)
8 - Karwat Tomasz (Sygnał)
Paprocki Marcin (Cisy)
Rozmus Kacper (Stróża)
7 - Gil Marcin (Tur)
Jeleniewski Michał (Trawena)
Kłys Sławomir (Hetman)
Mietlicki Łukasz (POM Iskra)
6 - Łuczuk Franciszek (Wisła II)
Szymanek Dominik (Hetman)
Wójcik Jakub (Unia)
Wójcik Jarosław (Sokół)
Ziarek Adrian (Avia II)
5 - Szymanek Kacper (Wisła II)
Warecki Kamil (Tur)
Wędrocha Kamil (Stróża)
Wlaźlik Jakub (Wisła II)
Złocki Łukasz (Cisy)
4 - Błaszczyk Marcel (Stal II)
Kowalik Dawid (Stróża)
Kubicki Marcin (Trawena)
Lalak Antoni (Wisła II)
Rodzik Mikołaj (Cisy)
Żarnowski Krzysztof (Orion)
3 - Bancerz Szymon (Trawena)
Białek Wojciech (Avia II)
Chochowski Paweł (Trawena)
Ciechański Mateusz (Polesie)
Corbo Antonio (Wisła II)
Drozd Maciej (POM Iskra)
Gałązka Adam (Wisła II)
Jędrasik Mateusz (Stal II)
Koput Łukasz (Cisy)
Kośka Paweł (POM Iskra)
Kuciński Damian (Stróża)
Kursa Radosław (Hetman)
Latosiewicz Mateusz (Stal II)
Lisowski Aleksy (Czarni)
Miazga Kamil (Stróża)
Młynarczyk Michał (Sokół)
Nojszewski Janusz (Wisła II)
Nowakowicz Kacper (Stróża)
Osiak Patryk (Hetman)
Plewik Dawid (Unia)
Rembiesa Piotr (Tur)
Sułek Paweł (Unia)
Winiarczyk Wiktor (Tur)
Woźniak Bartosz (Ryki)
2 - Barabasz Daniel (Trawena)
Bartoszcze Rafał (POM Iskra)
Bednarski Mateusz (Sokół)
Białek Kacper (Polesie)
Borówka Marcin (Tur)
Bortniczuk Maciej (Wisła II)
Brodecki Maciej (Orion)
Bzowski Aleksander (Avia II)
Chomczyk Piotr (Stróża)
Chrześcijanek Mateusz (Orion)
Czechowski Jakub (Polesie)
Feret Rafał (Avia II)
Gabrelski Marcel (Tur)
Gajek Kamil (Stróża)
Gajewski Jakub (Stal II)
Gałązka Marcel (Ryki)
Gąsior Mikołaj (Sygnał)
Gliniak Daniel (Polesie)
Głodek Mikołaj (Ryki)
Kaczmarek Mateusz (Wisła II)
Komosa Piotr (Czarni)
Kostiuk Dmytro (Tur)
Kuchnio Tomasz (Ryki)
Kursa Bartłomiej (Hetman)
Kursa Rafał (Avia II)
Nieróbca Hubert (Unia)
Parcheta Jan (Avia II)
Plewka Szymon (Wisła II)
Puhaiev Yaroslav (Sokół)
Słomka Patryk (Ruch)
Sobiech Erwin (Sygnal)
Sowiński Dawid (Sokół)
Stelmach Piotr (Stal II)
Wdowiak Patryk (Stal II)
Wójcik Oskar (POM Iskra)
Wójtowicz Bartłomiej (Unia)
Żyszkiewcz Sebastian (Orion)
1 - Adamczyk Kuba (Avia II)
Adamski Cezary (Czarni)
Akhmedow Bekzod (Avia II)
Bara Dawid (Sygnał)
Białecki Adrian (Sygnał)
Bielak Paweł (Orion)
Braslavets Denys (Sokół)
Brykowski Leonard (Wisła II)
Charmast Damian (Orion)
Chikorowondo Crispen (Polesie)
Chyła Mateusz (Avia II)
Cygan Dariusz (Stal II)
Czupryn Grzegorz (Avia II)
Dados Radosław (Unia)
Dajos Paweł (Unia)
Dębowski Łukasz (Hetman)
Drozd Filip (Stal II Kraśnik)
Dzida Oskar (Stróża)
Gonczarenko Karol (POM Iskra)
Janiszek Bartosz (Stal II)
Jawoszek Mateusz (Czarni)
Kargulewicz Kamil (Wisła II)
Kobiałka Szymon (Trawena)
Kołbyko Kacper (Orion)
Kołodziejczyk Jakub (POM Iskra)
Kołtoński Dawid (Wisła II)
Kowalczyk Bartosz (Czarni)
Kowalczyk Piotr (Hetman)
Kowalewski Mateusz (Unia)
Kowalik Konrad (Stróża)
Kozyra Wojciech (Tur)
Kryczka Franciszek (Ryki)
Kufrejski Marcin (Sokół)
Kura Miłosz (POM Iskra)
Kuźma Dawid (Polesie)
Kwiatkowski Piotr (Trawena)
Laskowski Jakub (Polesie)
Lenard Jakub (Avia II)
Łucjanek (Hetman)
Łyjak Jakub (Hetman)
Majewski (Stal II)
Miazga Dawid (Hetman)
Mazurek Hubert (Trawena)
Misztal Bartłomiej (Sokół)
Mordziński Konrad (Sygnał)
Myszka Norbert (Hetman)
Nowak Szymon (Cisy)
Obara Mateusz (Sokół)
Oleksiuk Kacper (Ryki)
Orysz Patryk (Tur)
Osiak Jakub (Hetman)
Osojca Paweł (Czarni)
Paradziński Damian (Sygnał)
Parczewski Igor (Orion)
Piotrowski Aleksander (Ryki)
Piskor Maciej (Cisy)
Pomorski Dawid (Unia)
Przywara Oskar (Wisła II)
Rasiński Wiktor (Hetman)
Rayski Maciej (Czarni)
Rukasz Kacper (Avia II)
Souma Abd Allach (Tur)
Sowa (Tur)
Sujka Karol (Hetman)
Sułecki Paweł (Wisła II)
Surmacz Dominik (Czarni)
Szlendak Artur (Czarni)
Świątek Igor (Czarni)
Świdnik Krystian (Avia II)
Tatara Maksymilian (Trawena)
Wasilewski Jakub (Ryki)
Wdowicz Dawid (Avia II)
Woźniak Błażej (Ryki)
Wójtowicz Kacper (Stal II)
Wyrostek Patryk (Stal II)
Żmuda Przemysław (Tur)
Gole samobójcze:
1 - Białecki Adrian (Sygnał) dla Czarnych
Dzida Oskar (Stróża) dla Czarnych
Frączek Jacek (Sokół) dla Polesia
Miazga Kamil (Stróża) dla Wisły II
Ozóg Igor (Ryki) dla Avii
Pożarowszczyk Patryk (Polesie) dla Avii
Brakuje meczu Unia - Sokół